Šampon mi je bil všeč🩵Šampon mi je bil všeč. Količina in cena sta odlični. Dobro očisti lasišče. Ne povzroča nobenih negativnih reakcij. Prijetno diši🩵
Šampon mi je bil všeč🩵Šampon mi je bil všeč. Količina in cena sta odlični. Dobro očisti lasišče. Ne povzroča nobenih negativnih reakcij. Prijetno diši🩵
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože