Good quality Odlicno. Olje je zelo prijetno na koži, dobro odstranjuje umazanijo in make up. Zelo mi je všeč vonj, diši po ingverju. Sicer pa bolj priporočam tistim, ki imajo suho kožo.
Odlično oljeOlje je res dobro. Odstrani ličila, tudi maskaro, brez pekočega občutka ali dolgega drgnjena. Od pričetka uporabe (2 tedna), skupaj z drugimi izdelki iz ksisters, so moji ogrvi vidno manj opPreberi več
Good quality Odlicno. Olje je zelo prijetno na koži, dobro odstranjuje umazanijo in make up. Zelo mi je všeč vonj, diši po ingverju. Sicer pa bolj priporočam tistim, ki imajo suho kožo.
Odlično oljeOlje je res dobro. Odstrani ličila, tudi maskaro, brez pekočega občutka ali dolgega drgnjena. Od pričetka uporabe (2 tedna), skupaj z drugimi izdelki iz ksisters, so moji ogrvi vidno manj opPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože