OdličnoOlje je super, odstrani ličila in spf. Ne peče in niti ne draži oči pri odstranjevanju ličil. Zelo prijeten za kožo. Porabi se ga zares malo, tako da bo za dolgo časa. Po oljnem čistilcu upoPreberi več
Odlično oljeOlje je res dobro. Odstrani ličila, tudi maskaro, brez pekočega občutka ali dolgega drgnjena. Od pričetka uporabe (2 tedna), skupaj z drugimi izdelki iz ksisters, so moji ogrvi vidno manj opPreberi več