Odlično oljeOlje je res dobro. Odstrani ličila, tudi maskaro, brez pekočega občutka ali dolgega drgnjena. Od pričetka uporabe (2 tedna), skupaj z drugimi izdelki iz ksisters, so moji ogrvi vidno manj opPreberi več
Dobra, vendar ne izjemnaPena zelo dobro odstrani ličila in očisti kožo. Je enostavna za uporabo, lepo diši. Moti me, da na koncu pusti nenavaden, izsušen občutek na koži.
Odlično oljeOlje je res dobro. Odstrani ličila, tudi maskaro, brez pekočega občutka ali dolgega drgnjena. Od pričetka uporabe (2 tedna), skupaj z drugimi izdelki iz ksisters, so moji ogrvi vidno manj opPreberi več
Dobra, vendar ne izjemnaPena zelo dobro odstrani ličila in očisti kožo. Je enostavna za uporabo, lepo diši. Moti me, da na koncu pusti nenavaden, izsušen občutek na koži.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože