Більше ніж чудова маскаЯ використала чимало масок для обличчя, і ця точно найкраща. Я залишаю її на всю ніч, і вранці моя шкіра відчувається "підлітковою", пружною, пружною та здоровою :) Дуже рекомендую!
Більше ніж чудова маскаЯ використала чимало масок для обличчя, і ця точно найкраща. Я залишаю її на всю ніч, і вранці моя шкіра відчувається "підлітковою", пружною, пружною та здоровою :) Дуже рекомендую!