<3Мені подобається цей продукт, я використовую його двічі на тиждень по 2 подушечки на кожній щоці та залишаю їх на 15 хвилин. подушечки роблять мою шкіру оновленою, менш червоною та чистою:)
Супер!Крем має надзвичайно ніжну, легку консистенцію, швидко вбирається в шкіру та залишає її гладенькою та зволоженою. Я вже замовляла його 3 рази та рекомендувала своїм колегам.
<3Мені подобається цей продукт, я використовую його двічі на тиждень по 2 подушечки на кожній щоці та залишаю їх на 15 хвилин. подушечки роблять мою шкіру оновленою, менш червоною та чистою:)
Супер!Крем має надзвичайно ніжну, легку консистенцію, швидко вбирається в шкіру та залишає її гладенькою та зволоженою. Я вже замовляла його 3 рази та рекомендувала своїм колегам.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу