Bolje kot pričakovanoIskala sem izdelek za vlaženje mastne kože, ampak nisem pričakovala, da bo tako dobro vplival na moj tip kože. Ima zanimiv mat finish, kljub temu da odlično vlaži kožo.
Primerno za hidriranPreberi več
Odlično vlaži kožoKrema je res dobro vlažilna, po uporabi ne opazim, da bi mi mašila pore ali povzročala mozoljčke. Imam mešano kožo in po nekaj tedenski uporabi ta izdelek dobro prenašam.
PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10
Bolje kot pričakovanoIskala sem izdelek za vlaženje mastne kože, ampak nisem pričakovala, da bo tako dobro vplival na moj tip kože. Ima zanimiv mat finish, kljub temu da odlično vlaži kožo.
Primerno za hidriranPreberi več