PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10
OdličnoNočna maska, uporabljam jo v zimskih mesecih. Lepo se razmaže in lepo diši. Za svojo ceno več kot odlična, še jo bom kupila. Všeč mi je majhna embalaža, ki je primerna za potovanja.
<3Všeč mi je ta izdelek, uporabljam ga dvakrat na teden 2 blazinici na vsako lice in ju pustim delovati 15 minut. blazinice naredijo mojo kožo osveženo, manj pordelo in čisto :)
PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10