Dober izdelek Krema lepo navlaži kožo in se hitro vpije, nima gostejše strukture, kot pišejo nekateri v komentarjih. V primerjavi z Beauty of Jeoson ima ta redkejšo strukturo.
Upriavljam jo samo v predeluPreberi več
OdličnoOlje je super, odstrani ličila in spf. Ne peče in niti ne draži oči pri odstranjevanju ličil. Zelo prijeten za kožo. Porabi se ga zares malo, tako da bo za dolgo časa. Po oljnem čistilcu upoPreberi več
Top spfZelo lahko krema, ki takoj po nanosu pusti beli sled ampak se zelo zelo hitro vpije in pusti lep finish. Pod licili se dobro obnese. Na sliki se vidi da ko se vpije ne pusti belih sledi. SupPreberi več