НАЙКРАЩИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМДля мене це все ще найкращий сонцезахисний крем, мені він подобається, бо я наношу його окремо вранці. Мені не потрібно нічого іншого під ним, бо він достатньо зволожує і чудово поєднується Читати далі
Я рекомендуюЯ ніколи раніше не бачила такого сонцезахисного крему. Він зовсім не жирний і також підходить для нанесення макіяжу. Не залишає білих слідів і дуже добре вбирається в шкіру. Потрібне більше Читати далі
НАЙКРАЩИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМДля мене це все ще найкращий сонцезахисний крем, мені він подобається, бо я наношу його окремо вранці. Мені не потрібно нічого іншого під ним, бо він достатньо зволожує і чудово поєднується Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу