Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 53
Даним кремом від Manyo я користуюся вже кілька років і за цей час він став одним із моїх улюблених засобів для щоденного догляду. У нього дуже приємна текстура – досить поживна, але при цьому легка. Крем не залишає відчуття жирності чи липкості та добре зволожує шкіру протягом дня. Окремо хочу відзначити, що крем добре лягає під макіяж!
Дуже рекомендую, це вже моя друга пляшечка, тримається довго та добре зволожує.
Цей крем просто чудовий! Мені потрібно було купити щось легке та швидковбираюче на ранок, і він ідеальний! Рекомендую :)
Надсилаю ще раз 🔥 це дуже хороший крем 👌
Чудово підходить для догляду за шкірою. Я завжди можу на нього покластися, коли моя шкіра має проблеми або тестую нові продукти.
На моїй чутливій шкірі 50+ він добре працює після тоніків, есенцій, лосьйонів як ще один шар, який зволожує, заспокоює, загоює, а після цього крему, який через деякий час вбирається, додаю SPF і все! Якщо я наношу його на ніч, це як один з кількох шарів. В іншому випадку він також чудово підходить як крем для очей, завдяки вузькому дозатору, і він без ароматизаторів, без подразнення😄
Все ідеально, купа пробників, Ви - чудові
Чудовий крем, великий об'єм і дуже зручний у використанні завдяки формату тюбика.
Чудово!
Цей крем чудовий, він зберіг мій шкірний бар'єр. Спочатку він погано вбирався і довго діяв, але коли шкіра загоїлася, він майже одразу вбрався. Моя шкіра не жирна, він надає ледь помітного блиску. Обов'язково куплю його ще раз.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.