Не надто важкий.Чудовий продукт. Не обтяжує волосся. Волосся м'яке та гладеньке після використання. Я використовую його в поєднанні з шампунем з тієї ж лінійки. Додаю фото, як зараз виглядає моє волосся.
Я дуже задоволений/задоволена.Мені дуже подобається, що цей кондиціонер залишає аромат на волоссі наступного дня. Гарно живить волосся. Я дуже задоволений/задоволена.
Здивований Коли я вперше використовувала продукт, я була налаштована скептично через тонку структуру продукту. Після нанесення на вологе волосся засіб вбиралося у волосся та без проблем розчісувалося. Читати далі
Я ЦЕ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ Тож я купив це, тому що чув, що це добре на tiktok, і мені дуже подобаються корейські та японські засоби для догляду за волоссям, тому що вони завжди роблять моє волосся таким гладким. Тому,Читати далі