Відмінний кремМені дуже подобається – дозатор видає потрібну кількість, крем дуже легкий, без запаху та добре вбирає. Я використовую його вранці та ввечері – моїй шкірі потрібно багато зволоження. ОскількЧитати далі
Дуже хороший зволожувачЙого використовується небагато, але він все одно дуже добре зволожує шкіру. Я використовую його ввечері та вранці. Дуже елегантна та "чиста" упаковка. Думаю, що буду користуватися ним дуже дЧитати далі
Відмінний кремМені дуже подобається – дозатор видає потрібну кількість, крем дуже легкий, без запаху та добре вбирає. Я використовую його вранці та ввечері – моїй шкірі потрібно багато зволоження. ОскількЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу