Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
На мою думку, це справді вартий продукт 💯👏🏻Як бачите на моєму фото, я вже використала половину тюбика крему і дуже задоволена! Консистенція щось середнє між кремом і гелем. Він чудово утримує вологу в шкірі. Додала два фото: одразу пЧитати далі
Люблю цей сонцезахисний крем!Мені сподобався цей сонцезахисний крем! Він не має запаху та білого відтінку, але також має чудову текучу текстуру, при нанесенні він відчувається дуже приємно! Він дуже зволожує та має сяючЧитати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу