Відмінне маслоОлія дійсно хороша. Знімає макіяж, навіть туш, без відчуття печіння та тривалого втирання. З початку використання (2 тижні), разом з іншими продуктами від ksisters, мої чорні крапки помітно Читати далі
Тонізуючий крем з вітаміном СЯ отримала тестер цього крему і одразу закохалася в нього, текстура легка, але зволожуюча, ідеальна основа під пудру. Я не люблю ароматизовані креми, але цей пахне так приємно, зовсім не навЧитати далі
Відмінне маслоОлія дійсно хороша. Знімає макіяж, навіть туш, без відчуття печіння та тривалого втирання. З початку використання (2 тижні), разом з іншими продуктами від ksisters, мої чорні крапки помітно Читати далі
Тонізуючий крем з вітаміном СЯ отримала тестер цього крему і одразу закохалася в нього, текстура легка, але зволожуюча, ідеальна основа під пудру. Я не люблю ароматизовані креми, але цей пахне так приємно, зовсім не навЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу