<3Мені подобається цей продукт, я використовую його двічі на тиждень по 2 подушечки на кожній щоці та залишаю їх на 15 хвилин. подушечки роблять мою шкіру оновленою, менш червоною та чистою:)
Дуже хороший зволожувачЙого використовується небагато, але він все одно дуже добре зволожує шкіру. Я використовую його ввечері та вранці. Дуже елегантна та "чиста" упаковка. Думаю, що буду користуватися ним дуже дЧитати далі
ВідмінноНічна маска, я використовую її в зимові місяці. Він добре розподіляється і приємно пахне. За таку ціну більш ніж чудовий, куплю ще раз. Мені подобається невелика упаковка, що зручно для подоЧитати далі
<3Мені подобається цей продукт, я використовую його двічі на тиждень по 2 подушечки на кожній щоці та залишаю їх на 15 хвилин. подушечки роблять мою шкіру оновленою, менш червоною та чистою:)
Дуже хороший зволожувачЙого використовується небагато, але він все одно дуже добре зволожує шкіру. Я використовую його ввечері та вранці. Дуже елегантна та "чиста" упаковка. Думаю, що буду користуватися ним дуже дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу