Я рекомендуюЯ ніколи раніше не бачила такого сонцезахисного крему. Він зовсім не жирний і також підходить для нанесення макіяжу. Не залишає білих слідів і дуже добре вбирається в шкіру. Потрібне більше Читати далі
Верхній spfДуже легкий крем, який залишає білий слід одразу після нанесення, але дуже, дуже швидко вбирається та залишає гарний фініш. Добре працює під кришками. На фото видно, що після вбирання не залЧитати далі
Гарна якістьЧудово. Олія дуже приємна на шкірі, добре видаляє забруднення та макіяж. Мені дуже подобається запах, пахне імбиром. В іншому випадку я рекомендую його більше тим, у кого суха шкіра.
Я рекомендуюЯ ніколи раніше не бачила такого сонцезахисного крему. Він зовсім не жирний і також підходить для нанесення макіяжу. Не залишає білих слідів і дуже добре вбирається в шкіру. Потрібне більше Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу