НАЙКРАЩИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМДля мене це все ще найкращий сонцезахисний крем, мені він подобається, бо я наношу його окремо вранці. Мені не потрібно нічого іншого під ним, бо він достатньо зволожує і чудово поєднується Читати далі
Зволожуючий і сяючийДуже добре для зневодненої шкіри. Легкий і ідеальний для теплих місяців.
Я любив його протягом року, я продовжував його викуповувати, але він став трохи занадто сяючим для мене.
Але якщо ваЧитати далі
НАЙКРАЩИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМДля мене це все ще найкращий сонцезахисний крем, мені він подобається, бо я наношу його окремо вранці. Мені не потрібно нічого іншого під ним, бо він достатньо зволожує і чудово поєднується Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу