Дуже хороший зволожувачЙого використовується небагато, але він все одно дуже добре зволожує шкіру. Я використовую його ввечері та вранці. Дуже елегантна та "чиста" упаковка. Думаю, що буду користуватися ним дуже дЧитати далі
Чудово зволожує шкіруКрем справді зволожує, і після його використання я не помічаю, що він закупорює пори чи викликає появу прищів. У мене комбінована шкіра, і після кількох тижнів використання цього продукту я Читати далі
Дуже хороший зволожувачЙого використовується небагато, але він все одно дуже добре зволожує шкіру. Я використовую його ввечері та вранці. Дуже елегантна та "чиста" упаковка. Думаю, що буду користуватися ним дуже дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу