<3Мені подобається цей продукт, я використовую його двічі на тиждень по 2 подушечки на кожній щоці та залишаю їх на 15 хвилин. подушечки роблять мою шкіру оновленою, менш червоною та чистою:)
Дівчата, чудовий товар.Дівчата, чудовий засіб. У мене чутлива шкіра, тому я наношу його точково на висипання. Це допомагає їм швидше загоїтися та висохнути.
Найкращий бренд та продуктиДовгий час я користувалася засобами, які були занадто агресивними для моєї шкіри, і цей тонік у поєднанні з кремом відновив мій пошкоджений бар'єр і з того часу став частиною мого звичайногоЧитати далі
<3Мені подобається цей продукт, я використовую його двічі на тиждень по 2 подушечки на кожній щоці та залишаю їх на 15 хвилин. подушечки роблять мою шкіру оновленою, менш червоною та чистою:)
Дівчата, чудовий товар.Дівчата, чудовий засіб. У мене чутлива шкіра, тому я наношу його точково на висипання. Це допомагає їм швидше загоїтися та висохнути.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу