Я рекомендуюЯ ніколи раніше не бачила такого сонцезахисного крему. Він зовсім не жирний і також підходить для нанесення макіяжу. Не залишає білих слідів і дуже добре вбирається в шкіру. Потрібне більше Читати далі
ЧудовоМасло чудове, знімає макіяж і spf. Не пече і не дратує очі під час зняття макіяжу. Дуже приємний до шкіри. Ви використовуєте лише небагато, тому його вистачить надовго. Після олійного очищувЧитати далі
Я рекомендуюЯ ніколи раніше не бачила такого сонцезахисного крему. Він зовсім не жирний і також підходить для нанесення макіяжу. Не залишає білих слідів і дуже добре вбирається в шкіру. Потрібне більше Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу